Egy ideje nem láttuk becsekkolni Instagramra kedvenc sztárjainkat, emiatt kezdtünk kicsit aggódni. Fogtuk és felmentünk Instára, hogy utánajárjunk, mit tevékenykednek, most a sztárok, milyen eseményen vesznek részt, vagy épp nyaralnak e stb. Rajongóik nagy megnyugtatására semmi probléma, csak mindenki elfoglalt. Ám mi sikeresen összegyűjtöttük, kedvenc Insta hírességeiteket, így megbizonyosodhattok róla, hogy mindenki a legnagyobb rendben van.

Halsey teljesen átszellemült a tengerparttól, nézzétek még farmer dzsekit is felvett a legnagyobb kánikulában.

halsey (@iamhalsey) által megosztott bejegyzés,

Nikki Bella egy pohár vörösborral, mereng a tengerparton.

Nikki Bella (@thenikkibella) által megosztott bejegyzés,

Pete Davidson megcsodálta menyasszonyát, Ariana Grande-t.

Pete Davidson (@petedavidson) által megosztott bejegyzés,

Reese Witherspoon-nak Boldog Születésnapot kívánt, Nicole Kidman “Big Little Lies” konstruktőre.

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Mindy Kaling bővítette repertoárját egy bölcsességgel. (Ha megkapod, ha nem.)

Mindy Kaling (@mindykaling) által megosztott bejegyzés,

Ross Butler edzés utáni képet posztolt az oldalra.

Ross Butler (@rossbutler) által megosztott bejegyzés,

Will Smith családja promotált egyet. (A helyedben végignézném)

Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) által megosztott bejegyzés,

Rihanna kipróbálta, milyen fehér szemceruzát használni.

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

Kate Hudson és anyja, Goldie Hawn buliztak egy jó nagyot.

Kate Hudson (@katehudson) által megosztott bejegyzés,

John Mayer és Scott Rogowsky egy kis HQ Trivia partin volt.

John Mayer 💎 (@johnmayer) által megosztott bejegyzés,

Stephanie Pratt megosztotta izzadt arcát edzés után.

Stephanie Pratt (@officialstephpratt) által megosztott bejegyzés,

Mario Lopeznek eszébe jutott, milyen menő lenne egy zsiráffal csókolózni.

Mario Lopez (@mariolopezextra) által megosztott bejegyzés,

Quavo, rajongóinak ízelítőt adott a korábbi divat szelleméből.

QuavoHuncho (@quavohuncho) által megosztott bejegyzés,

SZA megmutatta gyönyörű pilláit és gigantikus ajkait.

SZA (@sza) által megosztott bejegyzés,

Ella Mai megünnepelte első platina lemezét.

Ella Mai (@ellamai) által megosztott bejegyzés,

Charlie Puth zongorázott egy kicsit nekünk.

Charlie Puth (@charlieputh) által megosztott bejegyzés,

Whitney Port és a férje, Tim Rosenman Olaszországban beugrottak a tengerbe egy szikláról.

Whitney Port (@whitneyeveport) által megosztott bejegyzés,

Kylie Jenner pózolt egyet az utcán.

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

Hilary Duff képet csinált egy barátjával, Matthew Koma-val, miközben az imádnivaló kismama hasát fogta.

Hilary Duff (@hilaryduff) által megosztott bejegyzés,